Anasayfa / Güzellik ve Bakım / Esmer Bayanlara Yakışan Saç Renkleri
esmer-bayanlara-sac-onerileri

Esmer Bayanlara Yakışan Saç Renkleri

Esmer bayanlar doğru saç rengini yakalayabilirlerse güzelliklerini bir kat daha arttırabilirler.

Peki bu saç renkleri nelerdir?

Ballı Kahve; Bu saç rengiyle yüz hatlarınız daha da ortaya çıkacak ve daha yumuşak bir görünüm elde edeceksiniz. Koyu tenli bayanlar ten renginizle uyumlu olan bu renk sizi daha doğal ve çekici hale getirecektir bunu unutmayın.

Kızıl Kahve : Kızıl tonları esmer bayanlara yakışmadığını artık hepimiz biliyoruz fakat  kızıl kahve tonları da bir o kadar doğal  durur ve yakışır.Kahvenin içerisindeki kızıl tonlarla doğal bir şekilde açılmış izlenimi veriyor,özellikle kahverengi ve ela gözlere sahip bayanlara kesinlikle tavsiye ediyoruz.Birde  hafif ışıltılar size ayrı bir hava katacaktır.

Orta Küllü Kahve: Küllü kahve esmer bayanların yüz hatlarını yumuşatıp doğal bir görünüm katmaktadır. Özellikle dalgalı saçlarda bir tık daha kendini belli eden bu saç  modelini denemenizi tavsiye ederiz.

Koyu Küllü Kahve : Esmerlerin çokça tercih ettiği bu renk  saçlarınıza canlılık katacaktır. Bunu unutmayın doğal bir saç rengini seçmek isterseniz önerilerimizin ilk başında yer alacaktır.

Kahve Omre: Bu yılın en çok tercih edilen saç rengi diyebiliriz. Yüze parlaklık veren ve yüzle bütünleşen omre ve balyajlar esmer bayanları daha hoş gösteren ve onlara daha çok yakışan  bir seçimdir.Saçlarınızın uçlarını 1-2  ton açarak  yada  daha bebeksi bir sarı kullanarak çok hoş bir görüntü yakalayabilirsiniz .Özellikle koyu renkler sevmeyen esmerlerin tercihi bu yönde olmalıdır ve buda  koyu olan ten renklerinin bronz gözükmesini sağlayacaktır.

esmer1

Karamel Kahve: Esmer tenli bayanlara yakışan bir diğer saç rengi de karamel kahvedir. Karamel kahve saç renginin üzerine altın ışıltılar da çok hoş bir görünüm katacaktır. Uzun ve katlı saç modelleri için güzel bir öneridir. Özellikle ünlülerden Jennifer Lopez’e yakışan bu saç modelini sizde tercih edebilirsiniz.

Kestane Kahve: Bu saç rengi de esmer bayanlara çok yakışmaktadır. Çikolata kahve ile yakın olan bu renkler esmer bayanların ilk tercihleri arasındadır.

Siyah : Daha seksi ve çekici bir havaya bürünmek istiyorsanız ilk tercihiniz kesinlikle siyah olmalıdır.Ama kesinlikle güzel bir makyaj yapmanız gerekmektedir.Birde siyah saç rengi esmer bayanların olduğundan daha açık tenli görünmesini sağlayacaktır.

Mavi-Siyah : Asil ve çekici görünmek isteyen bayanların ilk tercihlerinden biride bu renk karışımıdır. Dikkat çekmek istiyorsanız ,denemenizi şiddetle  tavsiye ederiz.

 

Check Also

dis-bayazlatma

Dişlerimizi Nasıl Beyazlatırız

Herkesin ilgisini başta çeken noktalardan biridir gülüşler. Gülüşleriniz sayesinde daha çekici daha cana yakın daha ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir